Aktualności

Zapraszamy na wirtualny Kiermasz Świąteczny

Czas Świąt to piękny czas rodzinnych spotkań, życzliwości i radości. Ten rok jest wyjątkowy dla nas wszystkich. Trudny dla Podopiecznych Stowarzyszenia Tęcza.Serdecznie zapraszamy do udziału w wirtualnym „Charytatywnym Kiermaszu Świątecznym”!

W ramach akcji zachęcamy do zakupu ceramicznych prezentów świątecznych dla Państwa  oraz Klientów i Partnerów Biznesowych i przeznaczenia części tego budżetu dla naszych podopiecznych.

Przekazując dowolną kwotę na rzecz Stowarzyszenia Tęcza pomagasz wspierać rehabilitację naszych Podopiecznych.
Każda złotówka ma siłę milionów. Nawet najmniejsza kwota może pomóc nam w niesieniu pomocy.

Ceramiczne wyroby można zamówić w naszym sklepie na https://tecza.org/sklep/

lub w siedzibie Stowarzyszenia “Tęcza”, zadzwoń tel. 22 822 03 44; tel. 22 658 43 30 lub napisz do nas ceramika@tecza.org

JAK POMAGAMY?

Rocznie pomagamy pond 250 dzieciom. Rocznie w naszej Poradni diagnozujemy i prowadzimy wczesną interwencję dla ok. 130 dzieci, w naszym Ośrodek dla młodszych dzieci przebywa 45 dzieci niewidomych lub słabowidzących ze sprzężoną niepełnosprawnością a w Ośrodku dla młodzieży i dorosłych 49 osób dla których prowadzimy dzienne ośrodki wsparcia. Zatrudniamy 120 specjalistów z wielu dziedzin, którzy każdego dnia dbają o rozwój i rehabilitację naszych podopiecznych. To szczególna grupa dzieci i osób niepełnosprawnych, które potrzebują wsparcia przez całe swoje życie.

Darowiznę możesz wpłacać na numer konta 08 2490 0005 0000 4600 5579 8271

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Tęcza

lub na siepomaga.pl

więcej na https://tecza.org/ceramika/