Miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie „Tęcza” bierze udział w tegorocznej edycji Międzynarodowego Kiermaszu Dobroczynnego SHOM 2019.

W niedzielę, 8 grudnia 2019 roku w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się 12. Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny. Organizatorem tego wydarzenia jest SHOM (Spouses of Heads of Diplomatic Missions in Warsaw), czyli Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych, pod honorowym patronatem Pierwszej Damy Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

Możliwość wzięcia udziału w Kiermaszu w charakterze beneficjenta jest dla nas prawdziwym zaszczytem. Z niecierpliwością oczekujemy na to wydarzenie, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa!

Wstęp 10 zł

Kiedy i gdzie: 8 grudnia 2019 roku w hotelu Marriott, II piętro, Al. Jerozolimskie 65/79

Wydarzenie odbędzie się w godz. 10.00-17.00.

Całość dochodu z kiermaszu będzie przekazana na rzecz 25 organizacji wytypowanych przez Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji Dyplomatycznych. Naszą kandydaturę wspierała Ambasada Węgier. Serdecznie dziękujemy.

W roku ubiegłym Międzynarodowy Kiermasz Dobroczynny okazał się wielkim sukcesem. Dzięki dużemu zaangażowaniu ponad 50 ambasad, hojności darczyńców i sponsorów, wsparciu wolontariuszy, przedstawicieli organizacji charytatywnych i ponad 4000 zwiedzającym, SHOM zebrał ponad 530 000 PLN i pomógł 23 organizacjom charytatywnym w realizacji ich projektów i celów. Organizując od dwunastu lat kiermasz dobroczynny żony i mężowie ambasadorów przy aktywnej postawie swoich małżonków oraz pracowników ambasad wykazują wielką troskę o ludzi potrzebujących, a jednocześnie solidarność polskiej i międzynarodowej społeczności. SHOM wspierając finansowo organizacje charytatywne pomaga dzieciom, seniorom, chorym, bezdomnym i zagubionym, a także rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

plakat SHOM bazar 2019Na kiermaszu SHOM znajdą Państwo:
✅ niepowtarzalne prezenty,
✅ tradycyjne przysmaki z różnych zakątków całego świata,
✅ wiele pięknych i wyjątkowych produktów.

✅ W trakcie kiermaszu zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska z ceramiką wykonaną przez naszych niewidomych podopiecznych z Ośrodka SOKRATES.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, pieniądze zebrane przez SHOM podczas kiermaszu, zasilą organizacje charytatywne w realizacji ich projektów.

Serdecznie dziękujemy, wszystkim tym którzy wspierali nas w tym obszarze.

Do zobaczenia na kiermaszu 8 grudnia.