Aktualności

Autografy Joanny Mazur dla najlepszych

Kochani zakończyła się rywalizacja odLOTTOwej Jazdy. 

Dziękujemy wszystkim rowerzystom za przejechane kilometry! Dla Stowarzyszenia Tęcza zebraliśmy razem 60.384,50 km, co pozwoliło nam zająć 20. pozycję w rankingu. To i tak świetny wynik, jak na nasz debiut. Wspierało nas 186 osób. Wszystkim, którzy odpalili aplikację i zbierali dla nas kilometry dziękujemy z całego serca. Każdy Wasz kilometr to świadectwo wielkiego wsparcia dla nas. Szczególnie dziękujemy czołówce rankingu, która przejechała dla nas kilka tysięcy kilometrów!

Doceniamy Wasze zaangażowanie, doceniamy Wasz trud i pomimo, iż nie zdobyliśmy głównego dofinansowania to będziemy poszukiwać nowych sposobów na finansowanie naszych potrzeb.

W programie Fundacji Lotto im. H. Konopackiej wzięło udział 45 organizacji z całego kraju. Celem programu było promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego. Akcja rozpoczęła się 1 czerwca, i z małą przerwą techniczną, trwała do 30 września. Wygrał projekt Aktywistów Społecznej Integracji “Bez balastu”. Fundacja weryfikuje jeszcze ostatnie przejazdy.

Pierwszą dziesiątkę zapraszamy po odbiór kart z autografem Joanny Mazur.

Karty są do odbioru w sekretariacie Stowarzyszenia “Tęcza” przy ul. Kopińskiej 6/10. Przy odbierze należy pokazać aplikację “odLOTTOwej Jazdy” dokumentującą liczbę przejechanych dla Tęczy kilometrów.

Kontakt meilowy e.rawiak@tecza.org