Kochani zakończyła się rywalizacja odLOTTOwej Jazdy. 

Dziękujemy wszystkim rowerzystom za przejechane kilometry! Dla Stowarzyszenia Tęcza zebraliśmy razem 60.384,50 km, co pozwoliło nam zająć 20. pozycję w rankingu. To i tak świetny wynik, jak na nasz debiut. Wspierało nas 186 osób. Wszystkim, którzy odpalili aplikację i zbierali dla nas kilometry dziękujemy z całego serca. Każdy Wasz kilometr to świadectwo wielkiego wsparcia dla nas. Szczególnie dziękujemy czołówce rankingu, która przejechała dla nas kilka tysięcy kilometrów!

Doceniamy Wasze zaangażowanie, doceniamy Wasz trud i pomimo, iż nie zdobyliśmy głównego dofinansowania to będziemy poszukiwać nowych sposobów na finansowanie naszych potrzeb.

W programie Fundacji Lotto im. H. Konopackiej wzięło udział 45 organizacji z całego kraju. Celem programu było promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego. Akcja rozpoczęła się 1 czerwca, i z małą przerwą techniczną, trwała do 30 września. Wygrał projekt Aktywistów Społecznej Integracji “Bez balastu”. Fundacja weryfikuje jeszcze ostatnie przejazdy.

Pierwszą dziesiątkę zapraszamy po odbiór kart z autografem Joanny Mazur.

Karty są do odbioru w sekretariacie Stowarzyszenia “Tęcza” przy ul. Kopińskiej 6/10. Przy odbierze należy pokazać aplikację “odLOTTOwej Jazdy” dokumentującą liczbę przejechanych dla Tęczy kilometrów.

Kontakt meilowy e.rawiak@tecza.org