Zostań wolontariuszem

Dołącz do naszych wolontariuszy i razem zmieniajmy świat osób niepełnosprawnych na lepszy i piękniejszy!

Stowarzyszenie „Tęcza” nie mogłaby istnieć bez wsparcia i zaangażowania wolontariuszy. Dzięki waszemu wsparciu możemy realizować wiele niestandardowych działań.

Dołącz do naszego zespołu i razem zmieniajmy świat osób niepełnosprawnych każdego dnia.

Wolontariat biznesowy

Ty i Twoi współpracownicy możecie bezpośrednio zaangażować się w działania organizacji pozarządowej.

Wolontariusze biznesowi, wykorzystując wsparcie swoich pracodawców, angażują się w działania społeczne. Pomaganie organizacji pozarządowej nie zawsze musi polegać na przekazywaniu materialnego wsparcia – często pomoc podczas organizacji wydarzenia czy projektu stanowi ogromną wartość zarówno dla NGO jak i zaangażowanych pracowników. Największymi beneficjentami wolontariatu biznesowego są nasi Podopieczni – dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie, którzy zyskują nie tylko realną pomoc, ale też nowych przyjaciół.

Zróbmy razem coś dobrego i ciekawego!

Zapraszamy do kontaktu tecza@tecza.org

Stwórz z nami nowy projekt

Wymyślmy wspólnie innowacyjną, społeczną akcję, która połączy pracowników, firmę i Stowarzyszenie Tęcza.

Stwórzmy razem nowy, społeczny projekt! Razem mamy szansę zrealizować wyjątkowe, kreatywne przedsięwzięcie i wspólnie zaangażować innych w pomoc osobom niepełnosprawnym. Tematem naszej współpracy może być organizacja realnej pomocy dla potrzebujących lub kształtowanie społecznej świadomości i edukacja. To od nas zależy jak będzie wyglądała nasza współpraca.

Jak zacząć? Wystarczy rozmowa i chęć wspólnego działania. Zorganizujmy razem konkurs, nową akcję w internecie, innowacyjne warsztaty lub spektakl, w którym pracownicy i pracodawcy wystąpią wspólnie z aktorami z Teatru Radwanek – Podopiecznymi naszej fundacji. Możemy stworzyć nową edukacyjną grę, pomocną aplikację na telefon czy limitowany produkt. Granicą jest tylko nasza wyobraźnia!

Mamy głowy pełne pomysłów i mnóstwo energii do działania – wystarczy, że połączymy nasze siły i razem będziemy zmieniać świat osób niepełnosprawnych na lepszy i piękniejszy!

 

Zapraszamy na nasz kanał Youtube   
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej "Tęczowej Gazetki", w którym znajdziecie szereg przydatnych materiałów i porad. Tęczowa Gazetka 2022-05