Zostań wolontariuszem

Dołącz do naszych wolontariuszy i razem zmieniajmy świat osób niepełnosprawnych na lepszy i piękniejszy!

Stowarzyszenie „Tęcza” nie mogłaby istnieć bez wsparcia i zaangażowania wolontariuszy. Dzięki waszemu wsparciu możemy realizować wiele niestandardowych działań.

Dołącz do naszego zespołu i razem zmieniajmy świat osób z niepełnosprawnościami każdego dnia.

Wolontariat biznesowy CSR (Corporate Social Responsibility) Społeczna Odpowiedzialność BIznesu

Ty i Twoi współpracownicy możecie bezpośrednio zaangażować się w działania organizacji pozarządowej.

Wolontariusze biznesowi, wykorzystując wsparcie swoich pracodawców, angażują się w działania społeczne. Pomaganie organizacji pozarządowej nie zawsze musi polegać na przekazywaniu materialnego wsparcia – często pomoc podczas organizacji wydarzenia czy projektu stanowi ogromną wartość zarówno dla NGO jak i zaangażowanych pracowników. Największymi beneficjentami wolontariatu biznesowego są nasi Podopieczni – dorosłe osoby niepełnosprawne intelektualnie, którzy zyskują nie tylko realną pomoc, ale też nowych przyjaciół. Dzięki wsparciu wielu wspaniałych osób udało nam się już częściowo wyremontować nasze Ośrodki, ale nadal mamy mnóstwo do zrobienia.

Zróbmy razem coś dobrego i ciekawego!

Zapraszamy do kontaktu tecza@tecza.org

Stwórz z nami nowy projekt

Wymyślmy wspólnie innowacyjną, społeczną akcję, która połączy pracowników, firmę i Stowarzyszenie Tęcza.

Stwórzmy razem nowy, społeczny projekt! Razem mamy szansę zrealizować wyjątkowe, kreatywne przedsięwzięcie i wspólnie zaangażować innych w pomoc osobom niepełnosprawnym. Tematem naszej współpracy może być organizacja realnej pomocy dla potrzebujących lub kształtowanie społecznej świadomości i edukacja. To od nas zależy jak będzie wyglądała nasza współpraca.

Jak zacząć? Wystarczy rozmowa i chęć wspólnego działania. Zorganizujmy razem konkurs, nową akcję w internecie, innowacyjne warsztaty.

Mamy głowy pełne pomysłów i mnóstwo energii do działania – wystarczy, że połączymy nasze siły i razem będziemy zmieniać świat osób z niepełnosprawnościami na lepszy i piękniejszy!