Danuta Stenka wystąpiła w spocie „Kto to?”, w którym wraz z 3,5-letnią niewidomą Olą zachęca do przekazania 1% podatku na Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza”.

16 lutego 2014 r. w warszawskim studiu produkcyjnym Daylight został nakręcony spot promocyjny pod tytułem „Kto to?”. Scenariusz do filmu napisała Anna Witarzewska, prezes Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących “Tęcza”, za reżyserię odpowiedzialny był Olaf Tryzna z Warszawskiej Szkoły Filmowej. Głównym przekazem spotu jest przełamanie bariery między dziećmi niewidomymi a osobami w pełni widzącymi. Wsparcia od strony technicznej użyczyła Warszawska Szkoła Filmowa, a producentem wykonawczym była Grupa Codex. Serwis foto i kreację graficzną wykonał Maciej Jędrzejewski.

Wszystkie osoby zaangażowane w realizację kampanii, w tym aktorka, obsługa techniczna i produkcyjna, wzięły udział pro bono. Kampanię promocyjną „Tęczy” można śledzić w Internecie, na portalach społecznościowych,
w telewizji regionalnej oraz w prasie.

Stowarzyszenie „Tęcza” od 30 lat pomaga osobom niewidomym i słabowidzącym. Głównym celem działalności Stowarzyszenia jest objęcie kompleksową opieką dzieci niewidomych i słabowidzących i ich rodzin oraz wczesne wykrywanie niepełnosprawności wzrokowej i jej zapobieganie. Stowarzyszenie prowadzi trzy placówki rehabilitacyjno-edukacyjne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z niepełnosprawnością wzroku i dodatkowymi schorzeniami.