Poznajcie historię Pana Samochodzika z ośrodka SOKRATES na Leonarda.

Mam 13 lat, przejechałem 550 tysięcy kilometrów, jestem już bardzo stary. Wszystkie możliwe części zostały mi już wymienione, niestety nie na długo to mi wystarczy. Ledwo zipię.

Dziennie robię po 150 km aby dowieść naszych podopiecznych do ośrodka SOKRATES na zajęcia i rehabilitację. Jeśli mnie zabraknie 12 podopiecznych Stowarzyszenia zostanie skazanych na pozostanie w domu, zostaną pozbawieni codziennych zajęć, rehabilitacji i spotkań z przyjaciółmi, dzięki którym mogą się śmiać i miło spędzać dzień, a ich rodzice w tym czasie mogą iść do pracy lub zwyczajnie troszkę odpocząć.

Potrzebny jest mój następca, nowy środek transportu. Poszukujemy samochodu do transportu osób niepełnosprawnych z windą.

Do naszej akcji dołączył Magazyn Motór

Redakcja Magazynu Motór postanowiła przeznaczyć zyski z prenumerat na rzecz zakupu auta dla niepełnosprawnych dzieci. Skoro czytasz tę informację, to znaczy, że możesz pomóc.

Redakcja zdecydowała się przeznaczyć zysk z prenumerat magazynu na zakup samochodu przez Stowarzyszenie Tęcza. Pieniądze będzie wpłacać na specjalne konto w serwisie Zrzutka.pl. Miejmy nadzieję, że będzie ich jak najwięcej.

Zapraszamy na stronę magazynu: www.motormag.pl

Co dostajesz w zamian?

Prenumeratorzy magazynu otrzymają kolekcję 6 numerów magazynu (3 teraz i 3 w kolejnych miesiącach) oraz bezcenną świadomość, że czytając o tym co kochają, pomagają dzieciom, które często z powodu wad wzroku same czytać nie mogą.

* Prenumerujesz już Magazyn Motór? Super! Zyski z Twojego zakupu też przekażemy. Udostępnij więc tę informację i zaproś znajomych do wzięcia udziału.

* Chcesz zamówić prenumeratę do swojej firmy? Świetnie! Poinformujemy o tym w naszych social mediach oraz wyróżnimy Was na specjalnej stronie z podziękowaniami dla darczyńców.

*Reprezentujesz redakcję lub fp o tematyce motoryzacyjnej? Odezwij się, razem możemy więcej zdziałać.

*Wielkie dzięki za pomoc… Karma wraca!

Kwota zbiórki 180 000 zł

Możesz również wpłacić darowiznę na numer konta 08 2490 0005 0000 4600 5579 8271 z dopiskiem “samochód”

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących “Tęcza”

NIP: 526-20-48-453
KRS: 0000095698

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej "Tęczowej Gazetki", w którym znajdziecie szereg przydatnych materiałów i porad. Tęczowa Gazetka 2019-05