Magazyn Motór wspiera naszą akcję! Będzie przekazywał środki z prenumeraty magazynu na zbiórkę pieniędzy na nowego busa do transportu naszych podopiecznych.

Kochani startujemy z dużą akcją zbiórki pieniędzy na nowy samochód do transportu naszych podopiecznych z Ośrodka SOKRATES.🚗🚕🚘🚖🚨Nasz bus ma 13 lat, przejechał 550 tys. km, wszystkie możliwe części zostały w nim już wymienione, niestety nie na długo to wystarczy. Bus każdego dnia robi 150 km dowozi podopiecznych do ośrodka na zajęcia i rehabilitację. Przez częste awarie coraz częściej zdarza się, że dzieci pozostają w domach. Jeśli zabraknie busa kilkunastu podopiecznych Stowarzyszenia zostanie skazanych na pozostanie w domu i społeczną izolację. Zostaną pozbawieni codziennych zajęć, rehabilitacji i spotkań z przyjaciółmi, dzięki którym na ich twarzach pojawia się uśmiech. „Tęcza” to ich miejsce, gdzie otrzymują wsparcie, mają poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. To czasem jedyna możliwość uczestniczenia w życiu społecznym.
Naszą akcję wspiera Magazyn Motór, który będzie przekazywał środki z prenumeraty magazynu. Jeśli chcesz wesprzeć naszą akcję:
🚘 kup prenumeratę magazynu Motór https://bit.ly/2GsFMh3
wejdź na naszą stronę i dowiedz się jak możesz nam pomóc
🚘 https://tecza.org/zbiorka-na-samochod/