W związku z decyzją władz Miasta st. Warszawy o odwołaniu wszystkich imprez masowych i spotkań, które mogą zagrażać osobom uczestniczącym w nich w związku z epidemią koronawirusa, po dzisiejszych ustaleniach z Panem Prezydentem Rabiejem, informujemy wszystkie osoby, które zgłosiły chęć udziału w naszem Seminarium “Bezpieczna przyszłość osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin w dniu 13.03.2020 r., że zostaje ono odwołane.
ALE nie oznacza to, że się nie spotkamy z Wami w tym temacie. O nowym terminie będziemy informować.

 

SEMINARIUM
Bezpieczna przyszłość osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin. Warszawa 2020 – doświadczenia, szanse i wyzwania.
Data i czas: 13.03.2020 r.
Godzina: 10.00 – 14.00
Miejsce: Sala widowiskowa Urzędu Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29
Organizatorzy: Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy Paweł Rabiej i Warszawskie Forum Inicjatyw na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (WFIONI)
 
Bardzo prosimy o rozpropagowanie zaproszenie wśród rodzin na rzecz, których pracują organizacje, placówki, eksperci.
Chcemy by jak najszerszy krąg osób zapoznał się z ideą budowanie bezpiecznej przyszłości – środowiskowego system wsparcia osób i rodzin z NI.
Dzięki współpracy z Warszawskim Forum przy organizacji Seminarium Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy Pana Paweł Rabiej i Pani Dyrektor Marty Jakubiak z BPiPS będziemy mogli wspólnie zastanowić się, jak problem budowania bezpiecznej przyszłości OzNI zobaczyć w szerszej perspektywie systemowych działań wspierających OzNI i jego rodzinę w lokalnej społeczności.
 
Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 10 marca przez formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/38xFAqk
image
image