Dzięki inicjatywie grupy młodych wspaniałych ludzi @Zespół 100naSTART i niezwykłej autorce Karolinie Banaszkiewicz Badura – Pani Doktor od Obrazków otrzymaliśmy zestaw książeczek. Niezwykłych książeczek. Są miłe w dotyku, wypukłe, opowiadają ciekawą historię o niesfornej kropceJ

Tytułowa niebieska kropka, psotna i rozbrykana, skacze po stronach, prezentuje się w różnym towarzystwie, z koleżankami, kolegami i rodzeństwem. A czytelnikowi przedstawia się na samym końcu. Od razu przypadła do gustu naszym dzieciom.

Takich książeczek nie mamy!

Droga Pani Karolino (Karolina Banaszkiewicz Badura)

Zaprojektowała Pani niezwykłą książkę, właśnie takich pozycji nam brakuje, bo zwyczajnie nie ma ich na rynku. Jest to jedna z najlepszych książek dotykowych jakie znamy. A potrzebne są one do rozwoju naszych podopiecznych jak woda do życia. Pomoce dydaktyczne dla dzieci niewidomych są produktem deficytowym. Nasi terapeuci w swojej codziennej pracy wykorzystują wiele różnych akcesoriów, które przystosowują do potrzeb naszych dzieci. Sami tworzą zabawki, tablice dotykowe, aby pomóc rozwinąć skrzydła naszych małych i większych dzieci.

Jesteśmy Pani ogromnie wdzięczni za pracę jaką Pani wykonała!

Brawa dla młodzieży, która nie poddała się i zebrała fundusze na wydrukowanie tych niezwykłych książek. Świetna Robota!

Dziękujemy

Podopieczni i terapeuci ze Stowarzyszenia Tęcza

 

Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o tym niezwykłym projekcie odwiedźcie stronę www.gimnastykawyobrazni.pl

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image