W imieniu Zarządu Koalicji „Na pomoc niesamodzielnym” serdecznie zapraszam do udziału w ogólnopolskiej konferencji poświęconej opiece długoterminowej.

Konferencja „OPIEKA DŁUGOTERMINOWA W POLSCE – DZISIAJ I JUTRO”, którą organizujemy w dniach 26-27 listopada 2019 roku w hotelu Novotel Warszawa Centrum (ul. Marszałkowska 94), ma zapoczątkować publiczną debatę o przyszłości opieki długoterminowej w Polsce. Chcemy, aby obejmowała rekomendacje kierunków zmian w tym sektorze w oparciu o raport przygotowywany na zlecenie Koalicji przez zespół ekspertów pod kierunkiem prof. Piotra Błędowskiego ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Konferencja ma mieć charakter cykliczny, ponadpolityczny i długofalowy ze względu na specyfikę i złożoność zagadnienia. Zmiany w opiece długoterminowej będą trwały wiele lat i będą dostosowywały się do oczekiwań społeczeństwa z jednej strony, i możliwości państwa polskiego z drugiej.

Udział w konferencji jest nieodpłatny.
Warunkiem udziału jest dokonanie rejestracji na stronie: http://niesamodzielnym.pl/index.php?page=konferencja. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń. Przed dokonaniem rejestracji prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Program konferencji.

Formularz rejestracyjny 

Kontakt z organizatorem logistycznym konferencji:

Karolina Ciepiela, tel. 22 279 49 02, k.ciepiela@ocinfo.pl

Milena Bękarska, tel. 22 279 49 04, m.bekarska@ocinfo.pl

 

Serdecznie zapraszam
dr Elżbieta Szwałkiewicz
Prezes Zarządu Koalicji

KOALICJA NA POMOC NIESAMODZIELNYM
Związek Stowarzyszeń zarejestrowany w KRS pod numerem: 0000659917
Biuro Koalicji:
ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa
tel.: +48 22 279 49 02

www.niesamodzielnym.pl