praca dla pedagogaAktualności

Poszukujemy Pedagoga oraz Pomoc Nauczyciela

Zatrudnimy pedagoga specjalnego (oligofrenopedagoga lub tyflopedagoga z kwalifikacjami w zakresie pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej) w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Tęcza. Stanowisko: nauczyciel w małej (4-osobowej) grupie dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną i problemami wzrokowymi. Gwarantujemy: stabilne zatrudnienie, możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne, kursy, szkolenia zewnętrzne), pracę w zaangażowanym zespole terapeutycznym, stałą współpracę z lekarzami, fizjoterapeutami.

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: tecza@idn.org.pl lub a.witarzewska@tecza.org

 

Zatrudnimy osobę na stanowisku pomocy nauczyciela w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Tęcza. Mile widziane: doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością i  pracy w zespole. Poszukujemy osoby cierpliwej, z serdecznym podejściem do dzieci, gotowej na zdobywanie nowych umiejętności. Oferujemy pracę w małej grupie dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną (wzrokową, intelektualną, ruchową). Zapewniamy stabilne zatrudnienie, możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne, kursy, szkolenia zewnętrzne), pracę w zaangażowanym zespole terapeutycznym, stałą współpracę z lekarzami, fizjoterapeutami.

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: tecza@idn.org.pl lub a.witarzewska@tecza.org

Przejrzyj pozostałe oferty pracy: www.tecza.org/oferty-pracy/

Zapraszamy na nasz kanał Youtube   
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej "Tęczowej Gazetki", w którym znajdziecie szereg przydatnych materiałów i porad. Tęczowa Gazetka 2023-08