5.08.2019

Fizjoterapeuta

Dołącz do naszego zespołu fajnych fizjoterapeutów.
Poszukujemy fizjoterapeutów z doświadczeniem do pracy z podopiecznymi Stowarzyszenia – dziećmi i młodzieżą ze sprzężoną niepełnosprawnością.
Mile widziane udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin (etat) lub na podstawie innej umowy cywilnoprawnej.
Cv prosimy wysyłać na adres: tecza@idn.org.pl lub a.witarzewska@tecza.org

30.04.2019

Pedagog specjalny 

Zatrudnimy pedagoga specjalnego (oligofrenopedagoga lub tyflopedagoga z kwalifikacjami w zakresie pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej) w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Tęcza. Stanowisko: nauczyciel w małej (4-osobowej) grupie dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną i problemami wzrokowymi. Gwarantujemy: stabilne zatrudnienie, możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne, kursy, szkolenia zewnętrzne), pracę w zaangażowanym zespole terapeutycznym, stałą współpracę z lekarzami, fizjoterapeutami.

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: tecza@idn.org.pl lub a.witarzewska@tecza.org

30.04.2019

Pomoc Nauczyciela

Zatrudnimy osobę na stanowisku pomocy nauczyciela w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Tęcza. Mile widziane: doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością i  pracy w zespole. Poszukujemy osoby cierpliwej, z serdecznym podejściem do dzieci, gotowej na zdobywanie nowych umiejętności. Oferujemy pracę w małej grupie dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną (wzrokową, intelektualną, ruchową). Zapewniamy stabilne zatrudnienie, możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne, kursy, szkolenia zewnętrzne), pracę w zaangażowanym zespole terapeutycznym, stałą współpracę z lekarzami, fizjoterapeutami.

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres: tecza@idn.org.pl lub a.witarzewska@tecza.org

22.02.2019

Zatrudnimy pedagoga specjalnego (oligofrenopedagoga lub tyflopedagoga z kwalifikacjami w zakresie pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej) w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Tęcza. Stanowisko: nauczyciel w małej (4-osobowej) grupie dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną i problemami wzrokowymi. Gwarantujemy: stabilne zatrudnienie, możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne, kursy, szkolenia zewnętrzne), pracę w zaangażowanym zespole terapeutycznym, stałą współpracę z lekarzami, fizjoterapeutami. Cv prosimy wysyłać na adres tecza@idn.org.pl

13.02.2019

Zatrudnimy fizjoterapeutę z doświadczeniem w pracy z małymi dziećmi z zaburzeniami wieku rozwojowego oraz odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi (kursy, szkolenia) w Poradni dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących ze Sprzężoną Niepełnosprawnością w Warszawie przy ul. Nowolipie 13/15. Charakter pracy: zajęcia w bardzo dobrze wyposażonej sali rehabilitacyjnej oraz wizyty domowe. Gwarantujemy pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole terapeutycznym. Praca w pełnym wymiarze godzin (etat) lub na podstawie innej umowy cywilnoprawnej. Cv prosimy wysyłać na adres tecza@idn.org.pl

13.02.2019

Poszukujemy pielęgniarki na pełny etat lub część etatu.

Praca w naszym Ośrodku dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących ze Sprzężonymi Niepełnosprawnościami przy ul. Kopińskiej w Warszawie.
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zapraszamy do współpracy. Zgłoszenia prosimy słać na maila:
tecza@tecza.org

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem naszej "Tęczowej Gazetki", w którym znajdziecie szereg przydatnych materiałów i porad. Tęczowa Gazetka 2019-05