Rozmiar czcionki:

Na konferencji okulistycznej THEA w Karpaczu wystawione zostały prace ceramiczne podopiecznych Tęczy.

Na stoisku były dostępne ulotki z informacjami o działalności stowarzyszenia. Informacje przekazywali przedstawiciele firmy.

 

Ceramika była do wylosowania jako niespodzianka podczas sesji wykładowej. Ulotki nt. Tęczy były dołączone do każdej torby konferencyjnej, którą otrzymywał uczestnik. Tuż przed sesją, jako ekran startowy, wyświetlana była krótka prezentacja o Tęczy z informacją, jak można wesprzeć finansowo stowarzyszenie i podopiecznych.

Ceramika cieszyła się dużym zainteresowaniem. W opinii uczestników była piękna i w dodatku czymś szczególnym jak na wystawę medyczną. Okuliści byli pod wrażeniem prac. Oglądali, pytali. Niektórzy nawet... wąchali. Okazało się, że pośród odwiedzających stoisko pań doktor były pasjonatki i twórczynie własnych prac ceramicznych. Były zainteresowane rodzajem glinki i innymi szczegółami technicznymi.

Firma Thea wspierała nas już kilkukrotnie w latach ubiegłych. Warto odnotować wsparcie finansowe z okazji 25-lecia Tęczy, pikniku Tęczy oraz poprzedniej konferencji okulistycznej.